| Odwołanie wykładu???? |
| no właśnie, skoro wykład nieobowiązkowy to mógł być normalnie w czwartek i ci co nie chcieliby przyjść, bo muszą mieć więcej czasu na przebranie to by nie przyszli i tyle, ja nie idę na otrzęsiny, więc spokojnie mogłam iść na filo, a tak to, tego 1 i 8 będę musiała dłużej siedzieć |