| Odwołanie wykładu???? |
| Oj Kasia nie przyjdziesz, dlaczego??? wom1 - muszę wiedzieć czy chcecie przełożyc. Bo to wasza decyzja nalezy, ale jak zwykle mało osób odpowiada na moje pytania, co czuję się rozczarowany. Naprawdę unikacie moje pytania, mało osób odpowiada, wolałbym zeby wiecej osób odpowiadały. Naprawdę nie wstydzcie sie odpowiadac, ja was nie gryzie |