Odwołanie wykładu????
    agusia9128 pisze:


    Super tak powinno być że powinieneś się pytać czy chcemy przełożyć Damian no ale do cholery nie pisz 1 dnia wcześniej. Nie każdy tak jak ty siedzi cały czas na wszystkich forach!!!! Ja z chęcia bym odpowiedziała ale nie zdązyłam !!


i przy tym większość odpisywała ci że nie chcą odwoływać tego wykładu...


  PRZEJDŹ NA FORUM