Odwołanie wykładu????
pytałem w poniedziałek nie tylko tutaj ale i również na fb, odp były ze nie mają nic przeciwko przełozeniu, jest im obojętnie. Więc byłem we wtorek u pana z filozofii i zgodził sie, ale to trzeba odrobić. Po rozmowie z panem wchodziłem tutaj i pojawiły się osoby przeciw, kurcze troche za pozno.

A po co mają odpowiadać?? Bo wasze głosy się liczą, ale i tak mnie nie słuchacie wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM